29613799

Saistību atruna

DISTANCES LĪGUMS
      Distances līgums tiek noslēgts starp uzņēmumu SIA "NJ Group" (www.eleganti.lv), Reģ. Nr.40203031749, , Juridiskā adrese - J.Vācieša iela 8-77, Rīga, LV-1021 un pircēju (patērētāju), kurš veic pirkumu interneta veikalā www.eleganti.lv

     
  • Cenas un preču piedāvājums interneta veikalā var tikt mainīts bez brīdinājuma!
  • Latvijas Republikas Patērētāju tiesību aizsardzības likuma 12. pants nosaka, ka patērētājs ir atbildīgs par preces kvalitātes saglabāšanu atteikuma tiesību realizēšanas termiņā!
  • Patērētājam ir tiesības 14 dienu laikā atgriezt preci, savukārt prece nedrīkst būt lietota, tai jābūt orģinālā iepakojumā, bez jebkāda veida aromātiem un traipiem. Higiēnisku apsvērumu dēļ, patērētājam nav tiesības atgriezt apakšveļu, zeķes un zeķubikses (MK noteikumi Nr.207)!
      Par atteikuma gadijumu Jums jāziņo rakstiski, pirms preces izsūtīšanas atpakaļ.
  • prece jānosūta atpakaļ orģinālā iepakojumā
  • jāpievieno pirkumu apliecinošs dokuments
  • prece jānosūta atpakaļ Omniva starpniecību vai personiski mūsu birojā.
Ja tiks ievēroti visi noteikumi, tad pēc atgrieztā sūtījuma, skaitot no saņemšanas brīža, 30 darba dienu laikā nauda par preci tiks ieskaitīta Jūsu norādītajā norēķinu kontā, nauda par preces piegādi netiek atgriezta, visas izmaksas par piegādi sedzat Jūs! Ja konstatēts Ražošanas brāķis, klientam var piedāvāt aizvietot preci ar tādu pašu vai līdzīgu preci tādā pat vērtībā, ja klients nevēlas aizvietot, tiek atgriezta  nauda par preci!Klientu datu drošība.

Reģistrējoties mūsu veikalā, Jūsu reģistrācijas datu apstrāde notiks saskaņā ar Fizisku personu datu aizsardzības likuma prasībām.

Jūsu norādītā informācija netiks nodota trešajām personām bez Jūsu piekrišanas.

Reģistrējoties mūsu veikalā no Jums netiek prasīta nekāda finansiāla rakstura informācija, tikai dati, kas nepieciešami pirkuma piegādes un pavaddokumentu noformēšanai.Paldies par sapratni!